top of page

CIVILISTANBUL'23

15-16 Nisan

2023

Adsız tasarım (21).png
Adsız tasarım (22).png

10.00-18.00

ENGINEERRING & ARCHITECTURE CONFERENCES

CIVILISTANBUL'23

Ülkemizde yaşanan üzücü deprem felaketinin ardından bizler de etkinliğimizi erteledik ve online platforma taşıdık. CivilIstanbul'23 15-16 Nisan tarihlerinde Zoom platformunda 'deprem' konsepti çatısı altında gerçekleşecektir.

Etkinlik Detayları

İlki 2012'de gerçekleşen ve her yıl düzenlenmeye devam eden Civil İstanbul, sektörün ileri gelen isimlerini öğrencilerle bulusturuyor. Etkinlikte konferans ve panel gibi çesitli oturumlar düzenleyerek öğrencilerin sektörün gündemini takip etmesine ve sektöre dahil olmasına olanak sağlıyoruz. Oturumlar arasında düzenlenen workshop ve atölyelerde katılımcıların aktif olarak rol almasını sağlayıp teorik bilgilerini pratikte de kullanmaları için ortam olusturuyoruz. Gün sonlarında düzenlenen eğlencelerde yurt dışı ve yurt içi katılımcılar dinlenip eğlenirken kültürel etkileşimlerde bulunabiliyorlar. Üç gün süren oturumların sonrasında düzenlediğimiz çeşitli teknik, tarihi ve sanatsal geziler sayesinde bakış açılarını genişletme fırsatı ediniyorlar.

BAŞVURU FORMLARI
(APPLICATION FORMS)

Adsız tasarım (19).png

BAŞVURU FORMU

CivilIstanbul'23 15-16 Nisan tarihlerinde Zoom platformunda 'deprem' konsepti çatısı altında gerçekleşecektir.

Adsız tasarım (18).png

INTERNATIONAL
PARTICIPIANT

Civilİstanbul will take place between 15-16 April 2023 .

2012 Yılından bu yana devam eden CIVILISTANBUL etkinliği 2023 yılında yenilikçiliği ve çeşitliliği benimseyen, güncel konuları çok büyük isimlerle sunan, tüm bunların yanında yurt içi ve yurt dışı tüm katılımcılara büyük fırsatlar ve eğlence ortamı sunan, ismini aldığı şehir olan İstanbul’un kültürünü en iyi şekilde yansıtan sektörün en çok ses getiren etkinliği olma yolunda kararlı adımlarla ilerlemektedir.

İlk üç gün konferanslar, atölyeler, söyleşiler ve eğlenceli etkinlikleri içerecek olan CIVILISTANBUL’23 dördüncü gününde teknik ve kültüler gezilerle birlikte toplamda dört gün sürecektir.
Yenilikçiliği savunan CIVILISTANBUL’23 üçüncü günde katılımcılara daha önce yapılmamış bir etkinlik olan CivilFEST Kariyer Festivalini sunuyor.

 

Snapseed 2_edited.jpg
bottom of page