top of page

CIVILISTANBUL'23

16-17-18 Mart

2023

Adsız tasarım (21).png

YTÜ Davutpaşa Kampüsü Kongre Merkezi

Adsız tasarım (22).png

10.00-18.00

ENGINEERRING & ARCHITECTURE CONFERENCES

CIVILISTANBUL'23

16-17-18 Mart 2023 tarihinde Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan CivilIstanbul'23 etkinliği, 3 gün sürecek seminerler, atölyeler ve Kariyer Festivalinin ardından Teknik ve Kültürel Gezilerle tamamlanacaktır.

Etkinlik Detayları

İlki 2012'de gerçekleşen ve her yıl düzenlenmeye devam eden Civil İstanbul, sektörün ileri gelen isimlerini öğrencilerle bulusturuyor. Etkinlikte konferans ve panel gibi çesitli oturumlar düzenleyerek öğrencilerin sektörün gündemini takip etmesine ve sektöre dahil olmasına olanak sağlıyoruz. Oturumlar arasında düzenlenen workshop ve atölyelerde katılımcıların aktif olarak rol almasını sağlayıp teorik bilgilerini pratikte de kullanmaları için ortam olusturuyoruz. Gün sonlarında düzenlenen eğlencelerde yurt dışı ve yurt içi katılımcılar dinlenip eğlenirken kültürel etkileşimlerde bulunabiliyorlar. Üç gün süren oturumların sonrasında düzenlediğimiz çeşitli teknik, tarihi ve sanatsal geziler sayesinde bakış açılarını genişletme fırsatı ediniyorlar.

BAŞVURU FORMLARI
(APPLICATION FORMS)

Adsız tasarım (20).png

KONAKLAMASIZ BAŞVURU FORMU

CIVILISTANBUL'23 konaklamasız katılımcılar için 16-17-18 Mart 2023 tarihlerinde YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşecektir. 18 Mart gününde CivilFEST Kariyer Festivali yapılacaktır.

Adsız tasarım (19).png

Civilİstanbul'23  Konaklamalı katılımcılar için 15-19 Mart 2022 tarihleri arasında YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi'nde 4 gece 5 gün şeklinde gerçekleşecektir. 18 Mart gününde CivilFEST Kariyer Festivali yapılacaktır.

Adsız tasarım (18).png

INTERNATIONAL
PARTICIPIANT

Civilİstanbul will take place between 15-19 March 2023 as 4 nights and 5 days.

KONAKLAMALI
BAŞVURU FORMU

2012 Yılından bu yana devam eden CIVILISTANBUL etkinliği 2023 yılında yenilikçiliği ve çeşitliliği benimseyen, güncel konuları çok büyük isimlerle sunan, tüm bunların yanında yurt içi ve yurt dışı tüm katılımcılara büyük fırsatlar ve eğlence ortamı sunan, ismini aldığı şehir olan İstanbul’un kültürünü en iyi şekilde yansıtan sektörün en çok ses getiren etkinliği olma yolunda kararlı adımlarla ilerlemektedir.

İlk üç gün konferanslar, atölyeler, söyleşiler ve eğlenceli etkinlikleri içerecek olan CIVILISTANBUL’23 dördüncü gününde teknik ve kültüler gezilerle birlikte toplamda dört gün sürecektir.
Yenilikçiliği savunan CIVILISTANBUL’23 üçüncü günde katılımcılara daha önce yapılmamış bir etkinlik olan CivilFEST Kariyer Festivalini sunuyor.

 

Snapseed 2_edited.jpg
bottom of page