top of page

İletişim ve Eğitim Departmanı

2023-2024 eğitim öğretim döneminde önceki ‘ustadan çırağa’ ve ‘yapı akademi’ departmanlarının birleştirilmesiyle yeni oluşturulmuş bir departmandır.

Yapı Kulübü bünyesinde aylık periyotlarla düzenlenen seminerler ve söyleşilerle sektörün usta isimlerini departman ve kulüp üyelerimizle buluşturmaktadır.

Hepimiz öğrencilik hayatımızda teorik bilgi yağmuruna tutulurken bu departman; iş hayatında nelerle karşılaşabileceğimizi birinci ağızdan, sektörümüzün usta isimlerinden dinleme fırsatı sunmakta. Okulda ve akademik hayatımızın bütününde değinilmeyen ya da öğretilmeyen, tecrübelere dayalı konu başlıklarına değindiğimiz; samimi bir ortamda kahveler eşliğinde sohbet ettiğimiz, sektör hayatını irdeleme fırsatı yakaladığımız ‘’COFFEE TALKS’’ etkinliklerimiz ve kafamızdaki soru işaretlerine karşılık bulduğumuz ‘’Seminer, Söyleşi ve Konferans’’ etkinliklerinde dinlediğimiz alanında kalifiye isimlerin aktarımları, mesleki kariyerlerimizi planlama adına birçoğumuza ışık tutmakta ve önemli ölçüde rehberlik etmektedir. Bu süreçte üyelerimiz sektörün önde gelen isimleriyle birebir iletişime geçme fırsatı yakalamakta ve departmanımız onların çeşitli network ortamlarında bulunmasına destek olmaktadır.

Ayrıca bu departman meslek hayatında kullanmamız gereken bilgisayar programlarının eğitimlerini, kişisel gelişim eğitimlerinden liderlik eğitimlerine kadar birçok eğitimi online veya yüz yüze olacak şekilde üyelerimize sunmaktadır, bu eğitimlerin sonucunda sertifika ya da katılım belgesi vermektedir.

 

12.png

GALERİ

bottom of page