top of page

Sponsorluk Departmanı

Sponsorluk ve İş Birliği Departmanı, Yıldız Teknik Üniversitesi Yapı Kulübü ‘nün yıl içerisindeki etkinliklerini gerçekleştirebilmesi için gerekli maddi kaynağı yapı sektörünün öncü firmaları ile iş birlikleri yaparak sağlamayı amaçlar. Sadece yapı sektörünün iş birliği görüşmeleri ile de sınırlı kalmayarak organizasyonlardaki fuaye alanlarının zenginliği için de çalışmalar yürütür. 

2021 yılında ayrı bir departman olarak çalışmalara başlayan Sponsorluk Departmanı günden güne artan veri tabanı ile Yapı Kulübü etkinliklerinin en iyi şekilde gerçekleşmesini amaçlıyor. 

Gerçekleştirilen departman çalışmalarının kulüp etkinliklerine olan katkılarının yanı sıra departman üyelerinin firmalarla iletişimde olmaları sosyal ağlarını genişletmelerine ve farklı sektörlerden insanlarla bir araya gelmelerine imkân sağlıyor. 

Bu departman şu şekilde işler: Ekip liderleri ekip üyelerini firmalarla iletişime geçmeleri konusunda yönlendirmelerde bulunur. Sonrasında iletişime geçilen firmalarla detaylı görüşmeler gerçekleştirilir. Anlaşılan firmalar ile birlikte etkinlikler belirlendiği tarihte gerçekleştirilir.

Hedeflerini gün geçtikçe büyüten departman, sektörün öncü firmaları ile birlikte daha güzel iş birlikleri yapmayı; ilerleyen süreçte başarılarının üstüne başarılar koymayı hedefliyor.

 

9.png
bottom of page