top of page
Untitled design (8).png

CIVILISTANBUL

Engineering and Architecture Conferences

"CivilIstanbul" etkinliği, inşaat ve yapı sektörüne ilgi duyan ulusal ve uluslararası katılımcıları bir araya getiren, sektörün geleceğini ele alan, güncel konuların tartışıldığı ve farklı disiplinlerin birlikte çalışmasına olanak tanıyan bir organizasyondur. Etkinlik kapsamında düzenlenen seminerler, atölye çalışmaları ve teknik gezilerle katılımcılara sektördeki son gelişmeler, yeni teknolojiler ve projeler hakkında bilgi ve deneyim paylaşımı sağlanarak, kalıcı ve farkındalık yaratan bir platform oluşturmayı hedeflemektedir.

İlki 2012 yılıında "RİJİT" adı altında düzenlenmeye başlanmış olan ve 2014 yılından bu yana  "CivilIstanbul Engineering and Architecture Conferences" adı ile gerçekleştirilmeye devam etmiş olan CivilIstanbul,  YTÜ Yapı Kulübü'nün marka etkinliği olarak sektörde yer edinmiştir.

Geleceğin mühendis ve mimarlarına; sektörü tanıtma, bireysel ve mesleki bilinç kazandırma doğrultusunda günceli ve geleceği ele aldığımız konferans, panel, workshop gibi içerikler aracılığıyla hem sektörde lider firmaları hem de ele aldıkları konular ile dikkat çeken ulusal ve uluslarası konuşmacıları, katılımcıyla buluşturmayı hedefliyoruz.

Bu yıl 13.sü düzenlenecek olan CivilIstanbul; 4 gün sürecek olup ilk gününde konferans ve panellere, ikinci gününde konferansların yanısıra her boyutuyla afeti ele alabileceğimiz afet bölümüne ve üçüncü gününde, bu yıl ilk defa gerçekleşecek olan CivilFEST'e yer verilecektir. Dördüncü günde, konferans boyunca edinilen bilgilerin pekişmesini sağlayan ve etkinlik konularıyla bağdaşan teknik geziler düzenlenecektir. Her etkinlik günün sonunda ise traditional night, international night gibi organizasyonlarla eğlenme ve kaynaşma ortamı sağlanacaktır

IMG_5277_edited_edited.jpg

CivilFest

İlk kez CivilIstanbul24'te gerçekleştirilecek olan CivilFEST; sağlayacağı network ortamı ve staj fırsatları ile sektör ve öğrenciyi ortak bir bağlamda buluşturmayı hedefliyor. İçeriğinde barındıracağı insan kaynakları stantları, işe alım simülasyonları, yetkin isimlerle birebir konuşma imkanı yakalanabilecek CoffeeTalks etkinlikleri, atölyeler, workshoplar, sergiler ve çok daha fazlası ile eğlenceli ve samimi bir ortamı harmanlayarak katılımcısına bir kariyer festivali ortamı sunuyor.

civil deprem (1).jpg

Katılımcı

Konaklamasız Katılımcı

Etkinlik süresi boyunca sunmuş olduğumuz konferans, fuaye, teknik gezi, atölye, workshop vb. imkanlardan yararlanma fırsatı bulunan, ayrıca ücret dahilinde parti, kokteyl vb. etkinlere katılabilen, etkinlik sonunda %70 katılım gösterildiğinde katılım sertifikası almaya hak kazanan grup.

Konaklamalı Katılımcı

İstanbul'a geldikleri zaman etkinlik kapsamında yemek, konaklama ve İstanbul içi ulaşımından Yapı Kulübümüzün sorumlu olduğu, wokshop,atölye, teknik gezi, kültürel gezi, parti, kokteyl vb. etkinliklere katılma fırsatı bulunan etkinlik sonunda %70 katılım gösterildiğinde katılım sertifikasına almaya hak kazanan grup.

Foreign Participiant

Etkinlik süresi boyunca katılım ücreti ödemeden konferans, fuaye, teknik gezi, atölye, workshop vb. imkanlardan yararlanma fırsatı bulunan, ücret dahilinde ise parti, kokteyl vb. etkinlere katılabilen, etkinlik sonunda %70 katılım gösterildiğinde katılım sertifikası almaya hak kazanan Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisi olan grup.

Etkinlik Detayları

CivilIstanbul'24 başvuru tarihleri ve detayları yakında burada paylaşılacaktır.

Konum

Yıldız Teknik Üniversitesi

Davutpaşa Kampüsü

Kongre ve Kültür Merkezi

Tarih

Bu etkinlik 2025 yılı için planlanmaktadır.

Başvuru Tarihleri

Başvuru tarihleri henüz açıklanmamıştır.

SPONSORLAR

Ronesans_holding (1).png
yapıray.png
indir (3).png
limak_holding-logo-D528CE20DA-seeklogo.com.png
tav-construction-vector-logo.png
doka_logo (1).png
logo-2-1.png
logo-retina.png
yükselproj.png
VD2Q39VHX1420137251149.png
VVDVD.png
Enka_logo.svg.png
kentselstrateji-logo-1.png
tepeins.png
indir.jpeg.jpg

Proje Liderlerimiz

CivilIstanbul'24 ile alakalı daha fazla bilgi edinmek için iletişime geç!

bottom of page