top of page

Etkinlik Detayları

"CivilIstanbul" etkinliği, inşaat ve yapı sektörüne ilgi duyan hem ulusal hem de uluslararası katılımcıları bir araya getiren bir organizasyondur. Bu etkinlik, sektörün geleceğine odaklanmakta, güncel konuların tartışıldığı ve farklı disiplinlerin işbirliği yapma fırsatı bulduğu bir platform sunmaktadır. CivilIstanbul'24 bu yıl globalleşme vizyonuyla 1-4 Mart tarihlerinde gerçekleşecek. Yenilenen içeriğiyle sektör liderlerini bir araya getirerek inovasyon ve işbirliğini ele alacak muhteşem bir program bizlerii bekliyor.

Konum

Yıldız Teknik Üniversitesi

Davutpaşa Kampüsü

Kongre ve Kültür Merkezi

Tarih

1-2-3-4

Mart 2024

Başvuru Tarihleri

15 Aralık 2023-15 Şubat 2024

CIVILISTANBUL'24

00

Days

00

Hours

00

Minutes

00

Seconds

:

:

:

civil deprem (1).jpg

ETKİNLİK BAŞVURULARI

Okul İçi Katılımcı

İstanbul İçi Katılımcı

Konaklamalı Katılımcı

Foreign Participant

katılımc

CIVILISTANBUL

Engineering and Architecture Conferences

"CivilIstanbul" etkinliği, inşaat ve yapı sektörüne ilgi duyan ulusal ve uluslararası katılımcıları bir araya getiren, sektörün geleceğini ele alan, güncel konuların tartışıldığı ve farklı disiplinlerin birlikte çalışmasına olanak tanıyan bir organizasyondur. Etkinlik kapsamında düzenlenen seminerler, atölye çalışmaları ve teknik gezilerle katılımcılara sektördeki son gelişmeler, yeni teknolojiler ve projeler hakkında bilgi ve deneyim paylaşımı sağlanarak, kalıcı ve farkındalık yaratan bir platform oluşturmayı hedeflemektedir.

İlki 2012 yılıında "RİJİT" adı altında düzenlenmeye başlanmış olan ve 2014 yılından bu yana  "CivilIstanbul Engineering and Architecture Conferences" adı ile gerçekleştirilmeye devam etmiş olan CivilIstanbul,  YTÜ Yapı Kulübü'nün marka etkinliği olarak sektörde yer edinmiştir.

Geleceğin mühendis ve mimarlarına; sektörü tanıtma, bireysel ve mesleki bilinç kazandırma doğrultusunda günceli ve geleceği ele aldığımız konferans, panel, workshop gibi içerikler aracılığıyla hem sektörde lider firmaları hem de ele aldıkları konular ile dikkat çeken ulusal ve uluslarası konuşmacıları, katılımcıyla buluşturmayı hedefliyoruz.

Bu yıl 13.sü düzenlenecek olan CivilIstanbul; 4 gün sürecek olup ilk gününde konferans ve panellere, ikinci gününde konferansların yanısıra her boyutuyla afeti ele alabileceğimiz afet bölümüne ve üçüncü gününde, bu yıl ilk defa gerçekleşecek olan CivilFEST'e yer verilecektir. Dördüncü günde, konferans boyunca edinilen bilgilerin pekişmesini sağlayan ve etkinlik konularıyla bağdaşan teknik geziler düzenlenecektir. Her etkinlik günün sonunda ise traditional night, international night organizasyonlarıyla eğlenceli ve katılımcıların sosyalleşebileceği bir ortam sağlanacaktır.

IMG_5277_edited_edited.jpg

CivilFest

İlk kez CivilIstanbul24'te gerçekleştirilecek olan CivilFEST; sağlayacağı network ortamı ve staj fırsatları ile sektör ve öğrenciyi ortak bir bağlamda buluşturmayı hedefliyor. İçeriğinde barındıracağı insan kaynakları stantları, işe alım simülasyonları, yetkin isimlerle birebir konuşma imkanı yakalanabilecek CoffeeTalks etkinlikleri, atölyeler, workshoplar, sergiler ve çok daha fazlası ile eğlence ve samimiyeti  harmanlayarak katılımcısına  kariyer festivali ortamı sunuyor.

GEÇMİŞ SPONSORLARIMIZ

Ronesans_holding (1).png
yapıray.png
indir (3).png
limak_holding-logo-D528CE20DA-seeklogo.com.png
tav-construction-vector-logo.png
doka_logo (1).png
logo-2-1.png
logo-retina.png
yükselproj.png
VD2Q39VHX1420137251149.png
VVDVD.png
Enka_logo.svg.png
kentselstrateji-logo-1.png
tepeins.png
indir.jpeg.jpg

Proje Liderlerimiz

CivilIstanbul'24 ile alakalı daha fazla bilgi edinmek için iletişime geç!

bottom of page